>

vytvorenie_treningoveho_planu_icon

Vytvorenie tréningového plánu

Cvičenie naplno ešte nemusí znamenať efektívne cvičenie. Držať sa správne vytvoreného tréningového plánu je tá najlepšia cesta ku cvičeniu s výsledkami. Len konzistentnosť, efektivita a rozvaha pri výbere správneho postupu posúvajú tréningy na vyššiu úroveň.

vytvorenie_jedalneho_listka_icon

Vytvorenie jedálneho lístka a stravovacieho plánu

Aby človek sám spoznal celkové správanie tráviaceho systému, to chce naozaj dlhoročné úsilie zamerané len na túto oblasť. Nechajte si správne poradiť a zefektívniť procesy, ktoré vedú k želaným výsledkom.

vytvorenie_suplementacneho_planu_icon

Vytvorenie suplementačného plánu

Pre tých, ktorí to s cvičením myslia naozaj vážne je potrebné, aby využívali suplementy s rozvahou a efektívne. Spoliehať sa na “zaručene najlepšie” produkty, nie je najšťastnejšia cesta, hoci s niektorými možno dosiahnuť krátkodobé výsledky.

neadobudnutie_svalovej_homty_icon

Nadobudnutie svalovej hmoty

Na naberanie svalovej hmoty nemusí vždy stačiť väčšia a väčšia snaha. Je to komplexný súbor rád a opatrení, ktorými treba žiť pre maximálny efekt. Nadobúdanie týchto skúseností môže trvať roky, ich održiavanie môže byť jednoduché.

budovanie_sily_icon

Budovanie sily

Nie všetky svaly znamenajú veľkú silu. Budovať si svoju silu treba na pevných základoch a tak, aby sa všetka snaha premietla do zvýšenia celkovej sily.

zaklady_pozovania_na_sutazi

Základy pózovania na súťaži

Pre tých, ktorí majú čo ukázať, ale chcú si byť istí, že ich svalstvo bude vyzerať na súťaži výborne.

formovanie_spevnovanie_postavy

Formovanie – spevňovanie postavy

Pevné telesné jadro je základným kameňom silného a zdravého tela. Od neho sa odvíjajú všetky ostatné vlastnosti a často je to práve pevný core, ktorý rozhoduje o celkovej sile človeka.

chudnutie_icon

Chudnutie

Zhadzovanie prebytočných kíl môže byť celoživotný problém, ak sa nerobí s rozumom. Postupne si ukážeme, že zhodiť prebytočné kilá nemusí byť ani zábava, ani to nemusí byť ľahké, ale je to určite s prehľadom zvládnuteľné.

expresne_chudnutie_do_plaviek_icon

Expresné chudnutie do plaviek za cca 3. mesiace

Letná sezóna sa blíži a zmestiť sa do plaviek je z roka na rok ťažšie? Zbaviť sa tuku a vyzerať v lete fit pritom nemusí byť nič nemožné.

odborne_poradenstvo_icon

Odborné poradenstvo, konzultácie

Dozvedať sa nové veci dokáže človeka významne posunúť vpred, ušetriť mu čas pri napredovaní, zabrániť neželaným ťažkostiam či zraneniam pri nesprávnom cvičení. Spoľahnite sa v tomto na odborníka s dlhoročnými skúsenosťami a výsledkami.

odborne_poradenstvo_na_dialku_icon

Odborné poradenstvo na diaľku cez telefón

Nie každému vyhovuje vždy čas a miesto, všetky konzultácie sa dajú jednoducho viesť aj po telefóne, už aj tak je to pre človeka výrazný krok vpred.